Komfortní topení

jan.kreuzinger@vipsgas.cz 733 693 884

Kontaktujte mě

1 Immertop
2 rozdelovac
3 Honeywell

/ Komfortní topení / Produkty / Systémy vytápění | chlazení

Vytápěcí systém
Immernova

Systém vyvinutý pro "suchou" pokládku podlahového vytápění, bez zalévání klasickým potěrem. Roznášecí vrstva je zde nejčastěji tvořena sádrovláknitými deskami, které jsou položeny přímo na roznášecí pozinkované plechy.  

 • malé statické zatížení
 • vhodné pro rekonstrukce a dřevostavby
 • rychlá odezva na regulační zásahy

1 - pozinkované roznášecí plechy
2 - izolace EPS 150 kPa
 

fotografie

Tento systém je díky svému malému zatížení obzvláště vhodný pro různé dřevěné nástavby, kde by kvůli statickému zatížení nemohl být použit klasický způsob podlahového vytápění. Systém umožňuje pokládku trubky s vnějším průměrem 16 mm a pouze meandrovým způsobem.

Další výhodou je malá výška celé skladby podlahového vytápění a návaznost jednotlivých prací. Trubka 16 x 2 mm je umístěna
v pozinkovaných roznášecích plechách těsně pod roznášecí vrstvou ze sádrovláknitých desek. Výsledkem je malá setrvačnost celého systému, který tak rychle reaguje na požadované změny teplot.

 

Související odkazy:

Nabízíme kompletní řešení

Trubky

 • Trubka ImmerPE-RT Vícevrstvá trubka ImmerPE-RT z polyethylnu se zvýšenou teplotní ododlností, typu II a s kyslíkovou bariérou.

Rozdělovače a příslušenství

  Regulace

  • Smartcomfort Ekvitermní regulace s centrální dotykovou jednotkou. Vyvinuto speciálně pro sálavé velkoplošné vytápění a chlazení.

  Zdroj tepla

   Zajímám se o vytápěcí systém Immernova

   Zkontaktujte mě prosím s podrobnostmi o tomto řešení.

   Nahoru