Komfortní topení

jan.kreuzinger@vipsgas.cz 733 693 884

Kontaktujte mě

panorama VIPS
Bělidlo
eurotherm

/ Komfortní topení / Společnost

Společnost

Společnost VIPS gas vznikla v roce 1990 spojením odborníků zabývajících se tepelnými zařízeními na plyn a topný olej.
V roce 1992 na náš trh přivedla známou italskou firmu LAMBORGHINI a její výrobní program v sektoru vytápění.

V roce 2005 ke společnosti přistoupila zahraniční finanční skupina IMMERFIN, jež je mimo jiné vlastníkem firmy IMMERGAS, jednoho z největších výrobců plynových nástěnných kotlů na světě. Toto spojení umožnilo firmě VIPS gas posílení její pozice na českém trhu. Obchodní a servisní firma VIPS gas vsadila na špičkovou odbornost při nákupu, prodeji a servisu v oblasti vytápění. Informace od výrobců doplněné o vlastní poznatky a zkušenosti z bohaté praxe předává ve svém špičkově vybaveném školicím středisku obchodním zástupcům, prodejcům, instalatérům, projektantům a servisním technikům.

Zákazníkům poskytuje maximum informací při nákupu technicky vyspělých výrobků a technologií. Velkou pozornost přitom věnuje zajištění spolehlivého servisu. 

K firemní filosofii patří, že k úspěšnému obchodu s technicky vyspělými výrobky nestačí pouze obchodní talent, ale je nutná také vysoká odbornost a profesionální přístup. Společnost proto aktivně spolupracuje i při vývoji nových výrobků a pečlivě vybírá ty,
které najdou uplatnění na českém trhu.
Kromě plynový kotlů jsme výhradním dovozcem italské firmy HIdROS.

Zázemí firmy VIPS gas. Funkční učebna podlahového a stropního vytápění | chlazení. V systému jsou zapojena tepelná čerpadla HIdROS.

http://www.hidros.it/images/logo-hidros.gifSpolečnost HIdROS byla založena
v Itálii v roce 1993 jako obchodní společnost působící v oblasti zvlhčování a odvlhčování. V roce 2001 bylo investováno do výrobního zázemí a tím odstartovala výroba vlastních produktových řad. Dnes HIdROS navrhuje, vyvíjí a testuje tepelná čerpadla, chladiče vody, odvlhčovací systémy a vzduchotechnické jednotky.

Portfolio výrobků HIdROS zahrnuje standardní odvlhčovače
s kapacitou od 25 do 3000 l / 24h, tepelná čerpadla a vodní chladiče s výkony od 5 do 900 kW.

Kromě toho, HIdROS nabízí širokou škálu jednotek "šitých na míru", a tím splňuje všechny požadavky zákazníka. Odbornost, kvalita, flexibilita a nadšení jsou další podstatné prvky společnosti, která tak může flexibilně reagovat vhodným návrhem řešení.

Nahoru