Komfortní topení

jan.kreuzinger@vipsgas.cz 733 693 884

Kontaktujte mě

command duo
Smartcomfort
Mix-skrin
mix
Smartcomfort-3
smartcomfort-4

/ Komfortní topení / Produkty / Regulace

Regulace
Command Mix

Ekvitermní směšovací sada s trojcestným směšovacím ventilem a elektrickým pohonem Siemens.

  • trojcestný směšovací ventil
  • kompatibilní s regulací Smartcomfort

Trojcestný směšovací ventil

Ideální směšovací sada pro vytápění a chlazení, připravena pro ekvitermní regulaci Smartcomfort. Sada je instalována přímo na rozdělovač do montážní skříně a propojena s regulací. Směšování topné nebo chladící vody je prováděno prostřednictvím směšovacího trojcestného ventilu s dostatečným průtokovým součinitelem a pomocí elektrického pohonu firmy Siemens.

Související odkazy:

Oběhové čerpadlo třídy A

Askoll 25-60/130 s proměnnými otáčkami, čerpadlo třídy A, v současnosti patří mezi čerpadla s nejlepším indexem energetické účinnosti EEI=0,23. Splňuje nařízení Evropské komise č.641/2009 ke dni 01.01.2013 (index energetické účinnosti E.E.I ≤ 0,27).

Kombinace s regualcí Smartcomfort

Směšovací sada Command Mix je určena pouze pro použití s ekvitermní regulací. V případě použití regulace Smartcomfort můžeme spravovat vytápění | chlazení | výměnu vzduchu.

Ovládací displej Smartcontrol spolupracuje s dalšími základními prvky regulace, s jednotkomi Smartbase a Smartair ("mozek" celé regulace pro vytápění|chlazení, resp. pro odvlhčovací a větrací jendotku). Tyto části regulacejsou nejčastěji umístěny ve skříní spolu s rozdělovačem a směšovací sadou. Do ní se připojují všechny ostatní prvky regulace - elektrotermické hlavice pro ovládání okruhů, prostorová teplotní a vlhkostní čidla, čerpadla, odvlhčovací a větrací jednotka, zdroj tepla apod.

Dále jsou zde zapojeny různá čidla nebo i havarijní termostat, který je součástí směšovací sady. Ten v případě poruchy a překročení teploty nad 55 °C zajistí vypnutí systému a oběhového čerpadla.

Nahoru